Osiągnięcia




lp.
sukcesy sportowe/nazwa konkursu
miejsce
klasa
imię i nazwisko dziecka
1

Tenis Stołowy Drużynowo - Półfinał wojewódzki

III
-

Michał Sypek,
Krzysztof Szymyślik,

2
Tenis Stołowy Indywidualnie

I - powiat

VIII - województwo

-
Michał Sypek,
3
Piłka Ręczna Chłopców - Finał wojewódzki Igrzysk Szkół Wiejskich
III
-
Korociński G., Rewekant M.,
Wiśniewski K., Szymyślik K.,
Gąsiorek D., Sypek M., Sypek J.,
Rus F., Mokrzycki D., Gąsiorek A.
4
Mini Piłka Nożna o Puchar Tymbarku

I - powiat

IX - województwo

-

Robak G., Gąsiorek B.,
Tetłak Sz., Sypek J.

5
Lekkoatletyka: Sztafeta 4x100m - Wojewódzkie Igrzyska LZS
I
-

Kupczak K., Bogacka B.,
Bilewicz K., Pytel A.

6
Lekkoatletyka: Bieg na 100m

IV

VI

-

Pytel A.

Bogacka B.

7
Dwa Ognie Usportowione
I
II i III
-
8
„Mały Olimpijczyk”
III
I i II
-
9
Sztafeta 4x100m dziewcząt
II
IV
Tetłak K., Dyrda N.,
Sieprawska A., Kupczak K.
10
Sztafeta 4x100m chłopców
III
IV
J., Rus F., Kubica K., Mokrzycki D.
11
Sztafeta szwedzka dziewcząt
III
VI
Napieracz K., Pytel A.,
Kupczak K., Bogacka B.
12
Siatkówka plażowa chłopców
II
-
Sypek M., Szymyślik K.,
Korociński G. Sypek J.
13
Rzut piłeczką palantową

I

III

-

Jakub Sypek

Kacper Kubica

14
Bieg na 60m
II
-
Karolina Kupczak
15
Skok w dal
III
-
Anna Pytel
16
Bieg na 600m
III
-
Anna Pytel
17
Skok w wzwyż
III
-
Anna Pytel
18
Rzut piłeczką palantową
I
-
Krzysztof Szymyślik
19
Skok w wzwyż
II
-
Krzysztof Szymyślik
20
Tenis Stołowy Indywidualnie

I - powiat
II - województwo

II - powiat

-

Michał Sypek

Krzysztof Szymyślik

21
Halowa Piłka Nożna Dziewcząt

I - gmina

V - powiat

-
Pietrkiewicz K., Pytel A.,
Bilewicz K., Bogacka Br., Kalfas J., Nocoń J., Napieracz K.
22
Halowa Piłka Nożna Chłopcy

I - gmina

I - powiat

V - województwo

-

Gąsiorek D., Sypek M.,
Korociński G., Sypek J.,
Wiśniewski K., Rus F.,
Mokrzycki D.

23
Mini Piłka Nożna Dziewczat

I - gmina

V - powiat

-
Kupczak K., Pietrkiewicz K.,
Pytel A., Bilewicz K.,
Bogacka B.Kalfas J., Napieracz K., Nocoń J.
24
Dwa Ognie Usportowione Dziewcząt i Chłopców

III - gmina

 

II -gmina

-

Dżuła K., Osuchowska W., Pajestka J., Rus N., Tetłak K., Dyrda N., Kupczak K., Pajestka J., Pytel. E., Sieprawska A.

Gąsiorek B., Stańco D.,Sypek J.,Tetłak Sz.,Gąsiorek A.,
Rus F.,Mokrzycki D.,  
Tetłak   A,Robak G.

25
Mały Olimpijczyk Dziewcząt i Chłopców
II
-
Gąsiorek A., Kubica K., Robak G., Mokrzycki D., Rus F., Tetłak A., Sypek J., Stańco D., Gąsiorek B., Tetłak Sz., Kupczak K., Pytel E., Pajestka J., Sieprawska A.,
 Złotoś A., Dyrda N., Rust K., Tetłak K., Osuchowska W., 
Kalfas M.
26
Tenis Stołowy - półfinał wojewódzki
II
-
Jakub Sypek
27
Biegi Przełajowe - zawody powiatowe
II
-
Karolina Napieracz
28
Biegi Przełajowe - finał wojewódzki
XVIII
-
Karolina Napieracz
29
Biegi Przełajowe - zawody gminne
II
-
Karolina Kupczak
30
Biegi Przełajowe - zawody gminne
I
-
Anna Pytel
31
Biegi Przełajowe - zawody powiatowe
III
-
Anna Pytel
32
Gminny Konkurs Polonistyczny
III
-
Miłosz Rewekant
33
Gminny Konkurs Historyczny

II

III

-

Miłosz Rewekant

Michał Sypek

34
Gminny Konkurs Przyrodniczy
III
-
Anna Pytel
Michał Sypek
35
Konkurs Krasomówczy
I
-
Wiktoria Osuchowska
Karolina Tetłak
36
Konkurs Plastyczny "Wokół tradycji wielkanocnych"
II
-
Karolina Maślanka
37
"Zaczarowany ekran"

I

II

-

Karolina Napieracz

Adrian Gąsiorek

38
Turniej wiedzy o Paczkowie
I
-
Michał Sypek,
Anna Pytel,
Miłosz Rewekant
39
Powiatowy festiwal piosenki wokalnej
III
-
Michał Sypek
40
"Zaczarowany ekran"
II
-
Lilianna Nocoń

do góry
lp.
sukcesy sportowe/nazwa konkursu
miejsce
klasa
imię i nazwisko dziecka odpowiedzialny
1
Konkurs Polonistyczny - Eliminacje Gminne
III
VI
Muś Łukasz Aneta Sypek
2
Wojewódzki Konkurs Historyczny
II
VI
Łacny Oskar Aneta Sypek
3
Gminny Konkurs Recytatorski
I
V
Sypek Michał Aneta Sypek
4
Gminny Konkurs Recytatorski
III
VI
Lipiński Wojciech Aneta Sypek
5
Gminne Indywidualne Biegi Przełajowe
I
V
Pytel Anna Zbigniew Drobny
6
Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe
V
V
Pytel Anna Zbigniew Drobny
7
Gminne Indywidualne Biegi Przełajowe
I
VI
Nawłoka Maciej Zbigniew Drobny
8
Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe
IV
VI
Nawłoka Maciej Zbigniew Drobny
9
Gminne Eliminacje Mini Nożnej Piłki Chłopców
II
IV - VI
Lipiński W., Jarco P., Czerwiński M., Rychel K., Sypek M., Szymyślik K., Rodak K. Zbigniew Drobny
10
Halowa Piłka Nożna Dziewcząt - Eliminacje Gminne
II
IV - VI
Klimas M., Greń A., Bilewicz K. i Kl., Napieracz K., Maślanka K. Zbigniew Drobny
11
Halowa Piłka Nożna Chłopców - Eliminacje Gminne
II
II, V, VI
Jarco P., Czerwiński M., Rychel K., Sypek M.  i J., Szymyślik K., Rodak K. Zbigniew Drobny
12
Mini Piłka Koszowa Chłopców - Eliminacje Gminne
I
V - VI
Lipiński W., Jarco P., Czerwiński M., Rychel K., Sypek M., Szymyślik K., Rodak K., Łacny O. Zbigniew Drobny
13
Dwa Ognie Usportowione - Eliminacje Gminne
I
II, III, IV
Bilewicz Kl., Bogacka B., Kalfas J., Nocoń I., Śpiewak L., Sieprawska A., Pytel E., Maślanka K. Małgorzata Todytko
14
Dwa Ognie Usportowione - Eliminacje Powiatowe
V
II, III, IV
Bilewicz Kl., Bogacka B., Kalfas J., Nocoń I., Śpiewak L., Sieprawska A., Pytel E., Maślanka K. Małgorzata Todytko
15
"Mały Olimpijczyk" - Eliminacje Gminne
I
II, III, IV
Bilewicz Kl., Bogacka B., Kalfas J., Nocoń I., Śpiewak L., Sieprawska A., Górecka I.,  Tetłak K. Zbigniew Drobny
16
Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Szkół Podstawowych
III
VI
Konrad Rychel, 
Łukasz Muś,
Krzysztof Rodak
Robert Kalisz
17
Mini Piłka Ręczna Chłopców Szkół Wiejskich - Finał Wojewódzki
II
IV - VI
Korociński G., Nawłoka M., Rodak K., Lipiński W., Czerwiński M., Jarco P., Rychel K., Szmyślik K.,   Sypek M. Zbigniew Drobny
18
Konkurs Matematyczny Klas III - Eliminacje Gminne
III
III
Adrian Gąsiorek Małgorzata Todytko
19
XXVIII Konkurs Wiedzy o Paczkowie
II
IV - VI
Anna Pytel,
Michał Sypek,
Muś Łukasz
Aneta Sypek
20
Konkurs Matematyczny Klas III - Eliminacje Gminne
III
III
Adrian Gąsiorek Małgorzata Todytko
21
XV Edycja Turnieju  Piłki Nożnej Dziewcząt Orange Cup im. M. Wielgusa - Eliminacje Powiatowe
I
III - IV
Bogucka B., Napieracz K., Nocoń I., Polcyn A., Turasz N., Śpiewak L., Kupczak K., Sieprawska A. Zbigniew Drobny
22
Wojewódzkie Igrzyska LZS  Eliminacje Finałowe w Piłce Ręcznej Chłopców
I
  Zbigniew Drobny
23
Gminny Turniej Mini Piłki Nożnej Chłopców Klas III
II
III
  Zbigniew Drobny
24
Gminny Turniej Mini Piłki Nożnej Dziewcząt Klas III
II
III
  Zbigniew Drobny
25
XIII Zawody Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża - Etap Rejonowy
VI
  Marzena Kuzdrowska


do góry
lp.
sukcesy sportowe/nazwa konkursu
miejsce
klasa
imię i nazwisko dziecka odpowiedzialny
1
Gminne eliminacje "Dwa ognie"
I
IV i młodsi
Zespołowo Gudz Jacek
2
Powiatowe eliminacje "Dwa ognie"
III
IV i młodsi
Zespołowo Gudz Jacek
3
Gminne eliminacje Halowej Piłki Nożnej Chłopców
II
IV-VI
Zespołowo Gudz Jacek
4
Gminne eliminacje Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt
III
IV-VI
Zespołowo Gudz Jacek
5
Gminne eliminacje "Mały Olimpijczyk"
III
IV i młodsi
Dziewczęta Gudz Jacek
6
Gminny turniej Tenisa Stołowego Chłopców
I
IV, VI
M. Sypek,
A. Czerwiński
Gudz Jacek
7
Gminne eliminacje Indywidualnych Biegów Przełajowych
III
VI
K. Makrzycki
Gudz Jacek
8
Gminny turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt
II
V, VI
A. Tetłak
D. Kołodziej
Gudz Jacek
9
Gminny Turniej Piłki Ręcznej Chłopców
II
IV-VI
A. Kołodziej, A. Czerwiński, K. Filip, K. Makrzycki,
D. Pajestka, M. Sypek,
K. Kurowski
Gudz Jacek
10
Gminne eliminacje Sztafetowych Biegów Przełajowych
II
IV-VI
Zespołowo Gudz Jacek
11
Powiatowy turniej Tenisa Stołowego Chłopców
II
IV, VI
M. Sypek,
A. Czerwiński
Gudz Jacek

do góry
lp.
sukcesy sportowe/nazwa konkursu
miejsce
klasa
imię i nazwisko dziecka odpowiedzialny
1
Gminne Biegi Przełajowe
III
V
Mokrzycki Kamil Gudz Jacek
2
Indywidualne Biegi Przełajowe Eliminacje  Powiatowe
III
V
Sieprawski Konrad Gudz Jacek
3
Gminne Biegi Przełajowe chłopców
III
Zespołowo Gudz Jacek
4
Gminny Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt
III
V,VI
Zespołowo Gudz Jacek
5
IV Turniej Halowej Piłki nożnej „Policja dzieciom”
II
V,VI

Wróbel S., Sypek M, Rychel O., Biernat Ł., Dyrda P., Drobny T., Filip K., Pajestka D.

Gudz Jacek
6
IV Turniej Halowej Piłki Nożnej „Policja Dzieciom”
I
II,IV
Sypek M., Rychel K., Jarco P., Szymyślik K., Rodak K., Czerwiński A., Korociński G. Gudz Jacek
7
Turniej koszykówki Dziewcząt Młodszych „Biała Zima”
II
V,VI
Zespołowo Gudz Jacek
8
Gminne Eliminacje Drużynowego Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców
I
III,VI
Sypek Michał, Dyrda Patryk Gudz Jacek
9
Eliminacje Gminne Drużynowego Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców
III
V,VI
Czerwiński Adrian, Wróbel Szymon Gudz Jacek
10
Turniej „dwa Ognie” chłopców
III
III,IV
Jarco P., Sypek M., Gąsiorek D., Rodak K.f, Dragan G. Gudz Jacek
11
Gminny Turniej Koszykówki Dziewcząt
III
IV,VI
Zespołowo Gudz Jacek
12
Gminny Turniej Małego Olimpijczyka dziewcząt klasa I-II
I
I,II
Kupczak Karolina,
Sieprawska Adrianna,
Tondytko Małgorzata
13

Gminny Turniej Małego Olimpijczyka  chłopców kl.I-III

II
I,II

Rus Fabian,
Kucharski Dominik

Tondytko Małgorzata
14
Gminny Turniej Piłki Nożne3j „ Z Podwórka na  stadion chłopców”
I
I-III
Sypek M., Korociński G., Szymyślik K., Rus F., Wiśniewski K., Sypek J. Gudz Jacek
15
Gminny Turniej Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion dziewcząt”
II
I,III
Pytel A., Napieracz K., Kilewicz K., Pietrkiewicz  K., Haręża A., Śpiewak L.,
Nocoń I.
Gudz Jacek
16
Mini Turniej Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion” chłopców” szczebel Podokręgu Nysa
I
I,III
Sypek M., Sypek J., Korociński G., Szymyślik K., Rus F., Wiśniewski K. Gudz Jacek
17
XIII Turniej Piłki Nożnej, im.”Marka Wielgusa”  
I
Sypek M., Rychel K., Jarco P., Lipiński W., Czerwiński A. Gudz Jacek
18
VIII Turniej Piłki Nożne j„ Z podwórka na stadion chłopców”  SZCZEBEL WOJEWÓDZKI
III
III
i młodsi
Sypek M., Sypek J., Korociński G., Szymyślik K., Rus F., Gąsiorek D. Gudz Jacek
19
XXIX Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży „Sztafeta 4x100” chłopcy.
III
IV-VI
Suszycki Dawid, Filip Kamil, Klimas Daniel, Pytel Daniel Gudz Jacek
20
XXIX Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży „ Mała Olimpiada”
II
I, III
Zespołowo Gudz Jacek
21
XXIX Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży „  DWA OGNIE ”
II
III
Zespołowo Gudz Jacek

do góry
lp.
sukcesy sportowe/nazwa konkursu
miejsce
klasa
imię i nazwisko dziecka odpowiedzialny
1

Gminny Konkurs Recytatorski uczniów klas V, VI

I

III

VI

Wiśniewska Patrycja

Sieprawski Konrad

 Sypek Aneta

2
Konkurs na utwór poetycki o Paczkowie

I

wyróżnienie

VI

IV

IV

V

V

V

Suszycki Dawid

Klimas Monika

Pajestka Anna

Pietrkiewicz Angelika

Słowiak Dawid

Wróbel Krzysztof

 Sypek Aneta

3
Turniej Wiedzy o Paczkowie
II
VI

Maślanka Wojciech

Wróbel Szymon

Sołtysek Szymon

 Sypek Aneta

4

Gminny Konkurs ortograficzny klasy III w Kamienicy

I
III
Sypek Michał Żyrek Małgorzata
5
Konkurs Krasomówczy w Paczkowie SP.Nr.2
II
III
Pietrkiewicz Kamila Żyrek Małgorzata
6

Gminny Konkurs Wiedzy o PCK”

II
VI
Sołtysek Szymon Gudz Jacek
7
Gminny Konkurs PCK „Człowiek i jego środowisko”
III
VI
Sołtysek Szymon Gudz Jacek
8
Gminny Konkurs Matematyczny klas I-III
I
III
Sypek Michał Żyrek Małgorzata
9
Gminny Kon kurs tańca „ZATAŃCZ Z NAMI’
I
Oddział Przedszkolny
Zespół Nawłoka Agnieszka
10
Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej „ŚPIEWAJ RAZEM Z NAMI’
II
Oddział Przedszkolny

Zespół

Solista

Nawłoka Agnieszka

do góry
rok
średnia szkoły
średnia gminy
średnia województwa
wyniki w skali stopniowej
numer statnina

2002

2003

2004

2005

2006

30,1

26,5

27,7

32,7

31,3

29,9

28,0

25,6

29,6

25,1

29,8

29,2

26,1

29,8

25,7

ŚREDNI

NIŻEJ ŚREDNI

WYŻEJ ŚREDNI

WYŻEJ ŚREDNI

WYŻEJ ŚREDNI

5

4

6

6

6


do góry

Kontakt z nami:
e-mail: pspkamienica@tlen.pl
telefon: 77 431 68 45
adres: Kamienica 94
48-370 Paczków
woj. opolskie